!AKCE! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY PRODUKTY

Lámete si hlavu nad tím, jaký dárek vybrat vašim nejbližším, kteří vám tvrdí, že přece vše mají a nic nechtějí? Pak pro vás máme tip, kterým zaručeně nešlápnete vedle. Zvěčněné vzpomínky, které si můžou pověsit na zeď a vykouzlí jim úsměv na tváři pokaždé, když projdou kolem. Řeč je o obrazech s vlastní fotografií, fotoobrazech. Pořád si nemyslíte, že se jedná o ideální dárek pro vaše nejbližší? Podívejte se na 3 důvody, které vás jistě přesvědčí.

1.  Můžete darovat vaše společné vzpomínky

Vzpomínáte si na první společnou dovolenou s vaším partnerem či partnerkou? Nechte přetvořit tuto fotku jako obraz a pověste si ji do společného bytu. Máte oblíbenou fotku z rodinné oslavy, na které se baví všechny generace? Ideální dárek pro rodiče i prarodiče, například k Vánocům. Našli jste starou fotku ze školy, na které jste s vašimi nejlepšími kamarády, kteří se zrovna stěhují do zahraničí? Věnujte jim fotoobraz jako rozlučkový dárek, který jim vás bude všude připomínat.

2.  Zútulní jakýkoli prostor v domě

Od obýváku a prostoru nad sedačkou, přes místo nad komodou v ložnici, koutek v dětském pokoji nebo místo nad vaším pracovním stolem. Všude tam se fotoobraz bude krásně vyjímat a každý prostor zútulní. V naší nabídce najdete nejrůznější rozměry fotoobrazů a pokud byste nenašli ten správný, umíme vám ho vyrobit i na míru. Přečtěte si, jak probíhá samotná výroba .

3.  Potěší všechny generace

Obraz s vlastní fotkou můžete darovat vašim rodičům, prarodičům, sourozencům, ale také kamarádům nebo partnerce či partnerovi. Jedná se o univerzální dárek, kterým uděláte radost komukoli, kdo ocení sentimentální dárky a rád si zavzpomíná.

 

Přesvědčily vás tyto důvody? Pak si prohlédněte nabídku našich fotoobrazů a připojte k objednávce fotku. Jakmile vše vytiskneme na kvalitní malířské plátno ekologickými barvami, tak pošleme objednávku vaším směrem, ať může dělat radost vám i obdarovaným.