!AKCE! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY PRODUKTY

Že tiskneme na vlastních strojích které, nejen že jsou plně ekologické a šetrné k našemu životnímu prostředí, ale i tiskově bez zápachu, a s vysokým kvalitním rozlišením barev ve fotoplátně. 

Náš stroj na tiskUkázka plátno s rámem

Při rámování používáme jen kvalitní České výrobce a to nejen na tiském plátně ale i borovicové rámy které pochází z naších lesů. Tím rádi podporujeme České podnikatele a firmy které dodržují své standarty a hlavně kvalitu dodaných produktů, abychom co nejvíce zlepšily finální produkt pro Vás. Snažíme se o každoroční inovace jak ve strojích tak i v procesech výroby, a to hlavně co se týče materiálu. 

A co to je vlastně fotoobraz ? Věc kterou můžete pověsit na zeď nebo postavit například na zem, opřít o poličku, nebo schovat do šuplíku (což by byla ale škoda) :))) .... Jedná se o fotoplátno vytištěné na kvalitním latexovém stroji, a poté co všechny barvy pořádně proschnou, napíná se na takzvaný borovicový rám aby to udělalo dojem klasického malířského fotoplátna na rámu. Nejen že se to takto lépe věší na zeď, ale hlavně to líp vypadá.

Máte otázky ohledně rámování nebo přípravy fotek ? Tak nás neváhejte kontaktovat rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy a vysvětlíme různe procesy.