!AKCE! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY PRODUKTY

Uvažujete nad pořízením foto obrazu jako jedinečného doplňku do vašeho domova? U nás si objednáte fotoobraz online pohodlně z vašeho domova. Pojďte se společně s námi podívat, jak správně vyplnit objednávku a jak pak vypadá samotná výroba obrazu z fotky.

Výběr fotky na fotoplátno

V prvním kroku byste si měli rozmyslet, jaký rozměr fotoobrazu se vám bude hodit do domova. Jestli zvolíte spíše menší fotoobraz nebo necháte vaši fotku vyniknout na velkém plátně. Pak už zbývá pro vás jen jedno rozhodnutí – jakou fotku si nechat zvěčnit na fotoplátně. Někteří zákazníci volí rodinný portrét buď pro sebe, své rodiče nebo jiné příbuzné. Někteří zase dávají přednost fotkám z míst na dovolené, kde se jim líbilo. Fantazii se meze nekladou a záleží jen na tom, aby vám pohled na foto-obraz vždy udělal radost.

Role profesionálního grafika při výrobě obrazu z fotografie

Jakmile nám pošlete vaši objednávku, chopí se jí náš zkušený grafik. Ten má za úkol, aby obraz z fotografie vypadal po vyrobení co nejlépe. To znamená, že zkontroluje vaši poslanou fotku a případně ji upraví tak, aby při tisku co nejlépe vynikla. Veškeré úpravy jsou již v ceně zakoupeného fotoobrazu a nemusíte se tak bát jakýchkoli dodatečných plateb. V případě, že by vaše fotka nevyhovovala rozlišení a grafik by předem věděl, že tisk by nebyl tak kvalitní, ozveme se vám a vše společně vyřešíme.

Ekologický tisk na kvalitní malířské plátno

Ve chvíli, kdy dostaneme od grafika tiskové podklady, přistupujeme k samotnému natištění vaší vlastní fotky na plátno. K výrobě využíváme prvotřídní malířská plátna, která zaručují tu nejvyšší kvalitu výsledného produktu. Díky ekologickému tisku je výroba šetrná k životnímu prostředí a barvy jsou zcela bez zápachu. U méně kvalitních barev a metod tisku se občas stává, že i po přibití fotoobrazu na vaši zeď, stále plátno nebo rám zapáchá. Toho se u našich fotoobrazů rozhodně bát nemusíte.

Rámy na fotoobrazy vyráběné přímo u nás

Pak už zbývá jen natáhnout fotoobraz na desku, respektive na celodřevěný rám. V našem případě využíváme borovicové dřevo pocházející z našich lesů, které si poté opracováváme a řežeme sami. V případě, že byste tedy nenašli v naší nabídce rozměr, který vám vyhovuje, ozvěte se nám. Díky tomu, že si rámy vyrábíme sami, jsme schopni je uříznout na milimetr přesně podle vašeho přání.

Poslední krok – vše pořádně zabalit a poslat na cestu k vám

Abyste se mohli co nejdříve těšit z vlastního fotoobrazu, vše poté zabalíme tak, aby se fotoobraz cestou nepoškodil a předáme dopravci, kterého jste si v objednávce vybrali. Věříme tomu, že vám obraz s vlastní fotkou bude dělat radost pokaždé, když se na něj podíváte. Pokud byste měli otázky ohledně způsobu výroby fotoobrazů nebo čehokoli jiného, kdykoli nám napište.